Seznam krmiv pro kočky dle hodnocení

Hledáte kvalitní krmivo pro kočky? Klikněte  na jeden z následujících odkazů a dozvíte se, které značky krmiv pro kočky patří do jednotlivých skupin. Možná vás hodnocení některých značek překvapí.

Doufám, že vám to pomůže při výběru nejlepšího krmiva pro vaši kočku.

3 komentáře u „Seznam krmiv pro kočky dle hodnocení“

 1. Adélo, moc děkuji za vaše stránky. Na zoohitu také ráda nakupuji. Objevila jsem před časem u Mountfieldu řady krmiv pro kočičky a nadchla mě řada Starvita, která deklaruje u některých konzerv 100% obsah masa a je to cenově velmi příznivé. Ale jak jsem to tu četla nyní u vás, nejsem si jistá tím složením masových složek právě. Neznáte jej, co si oněm myslíte, když kouknete okem zkušeným určitě více než moje? :-). Moc díky a krásný den s kočičkami, Irena
  p.s. posílám i odkaz na to krmivo:
  https://www.mountfield.cz/konzervy-a-kapsicky-pro-kocky-starvita

  Odpovědět
  • Ireno, mockrát Vám děkuji za váš milý komentář.
   Doufám, že vám moje pozdní odpověď pomůže v rozhodování.
   O krmivu Starvita slyším poprvé. A jsem ráda, že jste mi o něm dala vědět.
   Koukla jsem se na jeho složení a překvapilo mě, že je opravdu 100 % živočišného původu. Také se mi líbí, že neobsahuje konzervanty, dochucovadla a jiné „umělotiny“.
   Složením i cenou je velmi podobné Animondě Carny a Bozitě, u kterých bohužel také neznám poměr masa a vnitřností, přesto jsou
   velmi dobrou volbou v poměru cena/kvalita.
   Za vyzkoušení určitě stojí. Uvidíte, jestli bude vaší kočičce chutnat (ta nakonec rozhodne :-)).
   Alternativou jsou zmiňovaná krmiva Animonda Carny a Bozita.
   Ale pozor na kapsičky Starvita, které obsahují rostlinné bílkoviny a cukry, a proto bych je nedoporučovala.

   Odpovědět
 2. Dobrý den, děkuji mockrát za hezké a přehledné články. Budeme pomáhat kočičce z útulku (koťátko, co se přímo tam narodilo nalezené kočičce), tak vybírám, jakými konzervami ji u babičky přivítáme. Jen škoda, že hvězdičkové hodnocení krmiv mi nejde otevřít a funguje jen pětihvězdičkové, chtěla jsem znát i alternativy (hlavně kvalita vs. cena). Nevíte, kde by mohla být chybka? Zatím mám vyhlídnuté GranataPet a Animonda Carny, kde jsem našla mixy, tak bychom alespoň mohli vyzkoušet různé druhy.

  Odpovědět

Napsat komentář